جشنواره فروش گروه کابینت و دکوراسیون مانیک آغاز شد!

  • 5 درصد تخفیف برای سفارشاتی که تا آخر آذر ثبت شوند!
  • مشاوره و طراحی سه بعدی رایگان
جشنواره فروش کابینت آشپزخانه

مراحل ثبت سفارش در مانیک

مشاوره تلفنی

بازدید محل

طراحی سه بعدی

عقد قرارداد

تولید و ساخت

اجرا و نصب عالی

درباره گروه کابینت و دکوراسیون مانیک

گروه مانیک و سایت ساخت کابینت آشپزخانه، در سال۱۳۹۰ با 12 سال سابقه با مدیریت جناب آقای هادی احمدی در کابینت سازی با هدف تولید کابینت های با کیفیت و تنوع بالا به مشتریان بنا شده.

کابینت مانیک با کابینت سازی در شهر های بندر عباس، سیرجان، یزد، اصفهان، تهران، کرمان، مازندران و… توانسته رضایت مشتریان را کسب کند و در صنعت کابینت سازی جزو بهترین ها باشد و بهترین دکوراسیون را به شما عزیزان تقدیم کند.

شرایط جشنواره فروش گروه کابینت سازی مانیک

تخفیف ویژه

5% تخفیف برای ثبت سفارش انواع کابینت

پرداخت شرایطی

با شرایط پرداختی اقساطی و بی نظیر

اقساط بلند مدت

30 درصد نقد، ما بقی به صورت 8 قسطه  

تماس با ما

جهت ارتباط با کارشناسان و اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره فروش کابینت مانیک و سفارش انواع کابینت آشپزخانه، شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما نماس بگیرند.

5 درصد تخفیف بیشتر سفارش کابینت مدرن

در حال حاضر کابینت مدرن، جدید ترین و ترندترین کابینت آشپزخانه محسوب می شود. این سبک کابینت آشپزخانه به دلیل ساده بودن، متنوع بودن و ارزان تر بودن نسبت به سبک های دیگر کابینت آشپزخانه طرفداران زیادی دارد. استفاده از کابینت مدرن در طراحی آشپزخانه کوچک نسبت به سبک های کلاسیک و نئو کلاسیک بسیار توصیه می شود. برای مشاهده نمونه کار ها و اطلاعات بیشتر در مورد کابینت مدرن با کارشناسان مانیک در ارتباط باشید. 

5 درصد تخفیف بیشتر سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک یکی از انواع کابینت آشپزخانه است که در دکوراسیون آشپزخانه از گذشته تا به کنون دارای طرفداران زیادی بوده، کابینت کلاسیک است. این کابینت که حس خوبی از دوران گذشته و صمیمیت را در خود دارد، می توان یکی از لوکس ترین و جدیدترین ایده های طراحی دکوراسیون معرفی کرد.

5 درصد تخفیف بیشتر سفارش کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک یکی از سبک های بسیار پر طرفدار کابینت های مانیک می باشد. زیرا بسیاری از افراد از شکوه و زیبایی کابینت های کلاسیک لذت می برند، اما شلوغی و تزیینات بسیار زیاد آن را نمی پسندند. از طرفی ممکن است فضایی که برای کابینت در نظر گرفته شده است، ظرفیت و گنجایش تمام المان های کابینت کلاسیک را نداشته باشد. در این موارد کابینت نئوکلاسیک انتخاب هوشمندانه و مناسبی به شمار می رود. 

پرسش های متداول جشنواره فروش مانیک

شما می توانید مشاوره رایگان، طراحی سه بعدی و سفارش کابینت آشپزخانه خود را از الان تا اخر آذر 1402 در مانیک انجام دهید تا از شرایط تخفیف و پرداخت قسطی جشنواره مانیک استفاده نمایید.

بله! برای مشتریانی که در استان یزد هستند می توانند به صورت حضوری به نمایشگاه مانیک مراجعه کنند همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید حضوری در شهر های دیگر با کارشناسان مانیک در ارتباط باشید. 

ظرفیت تولید کارگاه ها بالا می باشد ولی اولویت تحویل کابینت با مشتریانی است که زودتر سفارش خود را ثبت کنند. 

بله ! برای ثبت سفارش کابینت آشپزخانه، می توانید از متخصصان دکوراسیون آشپزخانه مانیک مشاوره و طراحی سه بعدی رایگان دریافت نمایید و بعد از تایید نهایی کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید.

بله! مانیک جهت رفاه مشتریان خود در نظر دارد تا بعد از ثبت سفارش 30 درصد مبلغ را به صورت قسط و  بقیه مبلغ پرداختی را به صورت 8 قسطه پرداخت نمایید. 

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره در خصوص جشنواره فروش ویژه، شماره تماس خود را ثبت نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.