مجله مانیک

در این مقاله از مجله دکوراسیون داخلی به بررسی ویژگی های سبک انتقالی، سبکی خاص و محبوب می پردازیم. همچنین، به بررسی انواع فضاهای داخلی به سبک انتقالی (ترنزیشنال) خواهیم پرداخت و راهنمایی های کاربردی برای طراحی و چیدمان منزل با این سبک ارائه خواهیم داد.
در این مقاله از مجله دکوراسیون داخلی، به بررسی مفهوم کلوزت روم چیست و ویژگی ها و مزایای آن در طراحی فضاهای مسکونی و اداری می‌پردازیم.
هوش مصنوعی در معماری به استفاده از الگوریتم‌ها و سیستم‌های هوشمند برای بهبود فرآیند طراحی و ساخت اشاره دارد. این فناوری نوظهور در حال حاضر در زمینه‌های مختلف معماری از جمله مدل‌سازی سه‌بعدی، طراحی پارامتری، شبیه‌سازی، مدیریت پروژه و… کاربرد دارد.
در این مقاله، سبک های معماری ایرانی، اصول معماری و خصوصیات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین، به معرفی برخی از مشهورترین سبک‌های معماری ایرانی خواهیم پرداخت.
در آپارتمان‌ها و خانه‌های کوچک، آشپزخانه نقش مهمی در حس و حال کلی منزل ایفا می‌کند. انتخاب بهترین رنگ کابینت برای آشپزخانه کوچک می‌تواند به طور چشمگیری بر دلبازی و زیبایی آشپزخانه شما تاثیر بگذارد.
در این مطلب از مجله دکوراسیون داخلی مانیک بررسی می‌کنیم که سینک گرانیتی چه مارکی خوبه و قیمت سینک گرانیتی به چه عواملی بستگی دارد.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.