مجله مانیک

دکوراسیون داخلی خانه، یکی از مهم‌ترین عواملی است که تاثیر زیادی بر روی زندگی و احساسات ما دارد. هنر و طراحی داخلی ، فرهنگ و تاریخ یک کشور و مردم آن را به تصویر می کشاند. به همین دلیل، طراحی مناسب دکوراسیون داخلی، بسیار مهم است. چیدمان منزل به سبک ترکیه، یکی از سبک های دکوراسیون داخلی محبوب در جهان است. این سبک با الهام گرفتن از تاریخ و فرهنگ غنی ترکیه، فضایی رمانتیک، دوست داشتنی و شیک را برای منزل شما ایجاد می کند.
این مقاله، صحبتی صمیمی درباره خانه‌های کوچک اما گرم و دوست‌داشتنی در دنیای مدرن امروزی است. از آنجا که طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک، هنر تبدیل کردن فضای خالی به بهترین مکان برای جاگیری لوازم منزل است؛ قصد داریم بهترین روش‌ها را برای توسعه فضای یک خانه کوچک، پیشنهاد کنیم.
اگر به‌دنبال طراحی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی هستید؛ به‌احتمال زیاد، شما هم از المان‌های مدرن و بدون روح، خسته شده‌اید. به جرئت می‌توان گفت، خانه‌هایی که به سبک سنتی ایرانی طراحی می‌شوند؛ بهترین جا برای یک زندگی آرامش‌بخش و دلنشین‌اند؛
رنگ کابینت جدید، تصور کنید که برای خرید کابینت آشپزخانه به بازار رفته‌اید؛ اولین چیزی که در نگاه به کابینت، ذهن شما را درگیر می‌کند چیست؟ به‌احتمال زیاد شما هم مثل اغلب مردم دنیا، در نگاه اول، رنگ کابینت آشپزخانه را بررسی می‌کنید.این اتفاق کاملاً طبیعی است! دنیای رنگ‌ها بسیار شگفت‌انگیز است و هر رنگی، اگر به‌درستی استفاده شود، مثل معجزه عمل می‌کند. آن دسته از طراحان دکوراسیون که تجربه بالایی دارند، با درک این حقیقت، برای پیداکردن جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه تلاش می‌کنند.
بسیاری از ما ممکن است، اهمیت جزئیات و یراق‌آلات آشپزخانه را دست کم بگیریم؛ برای مثال، یک دستگیره کابینت، شاید در ظاهر فقط برای بازو‌بسته کردن درب کابینت کاربرد داشته باشد؛ اما جالب است بدانید که همین سخت‌افزار کوچک، مثل یک شاه‌کلید پنهان، در زیبایی آشپزخانه مؤثر است.رنگ، جنس و مدل دستگیره کابینت، می‌تواند روی جلوه‌های بصری آشپزخانه و کابینت، به‌طور جدی تأثیر بگذارد. از آنجا که دستگیره‌ها، تنها بخشی از کابینت هستند که بیشتر با آن تماس داریم، مقاومت و کیفیت آنها، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
انتخاب بهترین کابینت برای زیر گاز آشپزخانه، همواره یکی از دغدغه‌های طراحان دکوراسیون داخلی بوده است. جالب است بدانید که هرچه زمان می‌گذرد، محبوبیت گازهای رومیزی بیشتر می‌شود؛ به همین دلیل، استفاده از کابینت‌های زیر گازی نیز افزایش یافته است. در حال حاضر، ایده‌های جذاب و متنوعی برای کابینت زیر گاز وجود دارد که اغلب...

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

کابینت و دکوراسیون مانیک

جهت دریافت مشاوره رایگان یا طراحی رایگان تنها کافیست تلفن خود را وارد نمایید.