درباره مانیک

تخصص گروه تولیدی کابینت مانیک ، طراحی، تولید و اجرای کابینت مدرن، کابینت هایگلاس، کابینت مات و کابینت کلاسیک ممبران، کابینت روکش چوب، کابینت رنگ پلی اورتان، کابینت نئوکلاسیک، کابینت ام دی اف برجسته و کابینت بدنه فلزی نیز دکوراسیون داخلی در استان یزد و سراسر کشور می باشد.

درباره مانیک

گروه تولیدی کابینت مانیک و طراحی دکوراسیون داخلی در یزد از سال 1390 با 12 سال سابقه به مدیریت جناب آقای مهندس هادی احمدی مؤسس شرکت های مانامستر، اقیانوس آبی، نساجیت، کاسب یار و سامان ملک تولید کابینت در یزد و با هدف تحول و نوآوری در صنعت کابینت، طراحی دکوراسیون داخلی و ارائه خدمات تخصصی و رفع نگرانی و دغدغه های مشتریان تاسیس گردیده است. 
گروه مانیک مرکز فروش آنلاین انواع تجهیزات دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه می باشد. مانیک علاوه بر طراحی کابینت و دکوراسیون منزل و محل کار، تمام تجهیزات مرتبط با دکوراسیون منزل، محل کار و کابینت آشپزخانه را با تنوع بالا و قیمت رقابتی به صورت آنلاین عرضه و به فروش می رساند. مانیک در زمینه دکوراسیون داخلی انواع سیستمهای روشنایی، مبلمان و تزئینات دکوراسیون داخلی وانواع شیرآلات آشپزخانه و اکسسوری های مختلف را به صورت آنلاین به فروش میرساند.
از جمله محصولات مانیک که مرتبط با کابینت آشپزخانه می باشد می توان به انواع دستگیره کابینت، انواع صفحه کابینت، انواع ورق های ام دی اف و هایگلاس کابینت، انواع هود، گاز و سینک های گرانیتی و استیل و نیز انواع اکسسوری های کاربردی کابینت اشاره کرد.
تمایز مانیک در ارائه محصولات بر اساس طراحی فضای مشتریان می باشد. واحد طراحی مانیک فضاهای مختلف اعم از اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو و پذیرایی، محل کار و … را بر اساس سبک انتخابی مشتریان اعم از سبک مدرن، سبک کلاسیک و سبک نئوکلاسیک و نیز بر اساس فرهنگ مورد پسند مشتری( اعم از بوهمی، ایتالیایی، سنتی ایرانی، کلاسیک و هندی) طراحی و محصولات متناسب با آن را به مشتریان عرضه می نماید.
مانیک با دوازده سال سابقه در زمینه کابینت و دکوراسیون داخلی تمام محصولات خود را با کیفیت ارائه وخدمات خود را در زمینه طراحی، پشتیبانی کالا، خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه می نماید.

چشم انداز مانیک

تبدیل شدن به برند اول تولید کابینت در استان یزد تا سال 1405

توسعه شعب کابینت مانیک در حداقل 5 استان کشور تا سال 1405

ورود به بازارهای جهانی کابینت و دکوراسیون و صادرات به کشورهای خاورمیانه

لیست برخی از پروژه های سازمانی مانیک

پیشگامان کویر یزد
شهرداری ناحیه 3 یزد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
اداره برق استان یزد
مجتمع تجاری خلیج فارس یزد
مجتمع مسکونی مانی
مجتمع مسکونی سیکاد یزد
برج 2 قلو یزد
مجتمع مسکونی سیتی سنتر قشم

چارت سازمانی گروه تولیدی مانیک

ماموریت مانیک

خلق محیط زیبا و متمایز و ایجاد فضایی کارآمد و بهینه برای مشتریان

تمایزات مانیک

تحویل کابینت در رأس تاریخ مقرر
ارائه قیمت نهایی قبل از اجرای پروژه
ضمانت دو ساله انواع کابینت
طراحی رایگان کابینت
تولید مدرن و اتوماتیک (خریدبدون واسطه)
تحویل کالا با مواد اولیه و تجهیزات اصلی
خدمات تولید و نصب کابینت در سراسر کشور
طراحی روز دنیا توسط تیم طراحی حرفه ای

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.