مجله مانیک

جذابیت همیشگی یک آشپزخانه زیبا در رنگ سفید و رنگ خاکستری نهفته شده است. این ترکیبی است که حتی در حالی که ظرافتی کم‌رنگ را به نمایش می‌گذارد، می‌تواند فضای منزل را متحول کند. کابینت سفید طوسی مدتی است که در جدول ترندهای برتر قرار دارد و اگر در حال حاضر آشپزخانه‌ای به رنگ سفید دارید، اضافه کردن یک رنگ خاکستری به آن تنها چیزی است که برای داشتن این طراحی جذاب نیاز دارید. طرح رنگ سفید طوسی که به راحتی با سبک های مختلف سازگار است، هوای مدرنیته را حتی به منازل با سبک سنتی می آورد.
کابینت های پلی اورتان دارای جنس بدنه چوب یا mdf است که پس از ساخت با استفاده از رنگ پلی اورتان مات یا براق پوشانده می شود؛ که تمام این موارد در تعیین قیمت کابینت پلی اورتان مؤثر می باشد، اما به نظر شما این نوع کابینت چه ویژگی یا مزیتی دارد که افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است؟
کابینت های آشپزخانه می توانند در معرض رطوبت زیادی قرار گیرند، به خصوص کابینت های اطراف سینک. اما کدام جنس کابینت در برابر آب مقاوم تر است؟ در بازار از انواع مواد و ورق ها برای تولید کابینت ضد آب استفاده می شود.
کابینت ها چه چوبی، لمینت، فلزی یا حتی شیشه ای در معرض آلودگی و گرد و غبار و اثرات تراکم و تغییرات دما هستند. کابینت های آشپزخانه، به ویژه، در معرض و تجمع روغن هستند و باید به طور منظم تمیز و صیقلی شوند تا درخشندگی و کیفیت سطح خود را مجددا به دست آورند. بنابراین در ابتدا انتخاب جنس مرغوب کابینت شما را برای سالیان طولانی از تعویض و تعمیر کابینت بی نیاز می سازد. دو نوع از کابینت های زیبا و بادوام کابینت پولیشی کابینت پلی اورتان می باشند. این دو کابینت تفاوت های زیادی از جهات مختلف دارا می باشند.
پلی اورتان یک پوشش محافظ است که وقتی روی سطح چوبی اعمال می شود، یک لایه پلاستیکی جامد را تشکیل می دهد. این پوشش در درجه اول شامل رزین هایی است که آن را بسیار قوی تر از لاک های استاندارد می کند. این نوع رنگ بسیار انعطاف پذیر است بنابراین حتی روی سطوح منحنی نیز به خوبی کار می کند.
لحظه ای چشمان خود را ببندید و آشپزخانه خود را بدون هیچ کابینتی تصور کنید، چه احساسی دارید؟! بله کاملاً قابل درک است احساس سخت و بسیار ناخوشایندی است به گونه ای که می توان گفت آشپزخانه بدون کابینت نامنظم و بهم ریخته به نظر می آید؛ حال تصور کنید آشپزخانه شما دارای کابینت هایی با طرح و رنگ زیبا است، قطعاً احساس خوب و مثبتی دارید، کابینت مدرن و کلاسیک امروزه بعنوان یکی از انواع کابینت های پرطرفدار شناخته می شوند و هرکدام دارای ویژگی ها و مزایایی مخصوص به خود هستند؛ که قبل از انتخاب و خرید لازم است تا تفاوت کابینت مدرن و کلاسیک را به خوبی بشناسیم تا در نهایت تصمیم درستی گرفته و در نهایت از انتخاب خود رضایت کامل داشته باشیم.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

جهت مشاوره رایگان و یا طراحی رایگان تنها کافیست تلفن خود را وارد کنید.

کابینت و دکوراسیون مانیک