مجله مانیک

داشتن آشپزخانه‌ای که حس و حال زندگی در کاخ‌های باشکوه رومی را به انسان هدیه دهد؛ یک رؤیای کاملاً دست‌یافتنی است. برای تجربه این حس زیبا، سبک جدیدی از کابینت، به نام سبک رومی (Roman)، ارائه شده است. در حال حاضر، انواع کابینت رومی، در بازار وجود دارد که شما می‌توانید متناسب با فضای آشپزخانه خود، از بین آنها طرح دلخواه را انتخاب کنید. هرچند کابینت رومی از نظر طرح و ساختار، به کابینت کلاسیک شبیه است؛ اما به دلیل برخی تفاوت‌های جزئی، در دسته کابینت‌های نئوکلاسیک قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به معرفی کابینت رومی و ویژگی‌های آن بپردازیم.
شاید استفاده از این عبارت که "کابینت قلب تپنده آشپزخانه است"، چندان اغراق‌آمیز نباشد. همه ما از اهمیت این عنصر زیبا در طراحی دکوراسیون آشپزخانه‌های امروزی باخبریم. در حال حاضر، انواع مختلف کابینت برای سلیقه‌های مختلف در بازار وجود دارد؛ اما در این مقاله قصد داریم به یکی از جذاب‌ترین آنها بپردازیم. محصولی که قرار است آن را معرفی کنیم، کابینت ملامینه است که نوعی کابینت مدرن محسوب می‌شود.
جشنواره فروش گروه کابینت و دکوراسیون مانیک آغاز شد! 5 درصد تخفیف برای سفارشاتی که تا آخر اسفند ثبت شوند! مشاوره و طراحی سه بعدی رایگان مشاوره رایگان و ثبت سفارش کابینت مشاهده نمونه کارهای مانیک مراحل ثبت سفارش در مانیک مشاوره تلفنی بازدید محل طراحی سه بعدی عقد قرارداد تولید و ساخت اجرا و...
شاید اغراق نباشد اگر بگوییم جذابیت اصلی آشپزخانه‌ها بر دوش کابینت‌ها استوار است. هرچقدر به کیفیت و زیبایی کابینت‌ها اهمیت دهیم، در حقیقت به نمای ظاهری آشپزخانه بهای بیشتری داده‌ایم. فراموش نکنید که کابینت‌ها تنها به‌عنوان محلی برای جای‌گیری لوازم آشپزخانه نیستند.
کار در آشپزخانه مستلزم انجام کارهای مختلفی برای تهیه غذا است که بارزترین و معمول ترین آنها نظافت، تهیه غذا و پخت و پز است. مفهوم پشت مثلث کار آشپزخانه یا مثلث طلایی این است که مکان های منحصر به فرد را برای هر یک از این وظایف کلیدی به وضوح شناسایی و یک فضای کاری بهینه برای به حداقل رساندن فاصله و تلاش لازم برای کار موثر در آشپزخانه ایجاد کنیم.
: وقتی نوبت به طراحی یک آشپزخانه کوچک می رسد، چیدمان مناسب برای داشتن یک فضای کاربردی بسیار مهم است. بنابراین دانستن اینکه کارآمدترین نوع کابینت برای یک آشپزخانه کوچک چیست، اولین قدم ضروری است.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

کابینت و دکوراسیون مانیک

جهت دریافت مشاوره رایگان یا طراحی رایگان تنها کافیست تلفن خود را وارد نمایید.