طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک

حمام و سرویس بهداشتی همواره پرکاربردترین بخش هرخانه و فضای مسکونی تعریف می‌شوند. درواقع شاید بتوان گفت حمام جایی است که می‌توانید به دور از تنش‌های روزانه و روزمرگی‌ها، با دوش آب‌ گرم اندکی آرامش را بدست آورید؛ بنابراین معماران و طراحان تلاش می‌کنند تا از ایده‌هایی بکر در تولید سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنند. 

امروزه از مصالح، ترکیب‌های رنگی بی‌نظیر و اکسسوری‌های فوق‌العاده شیک برای طراحی سرویس بهداشتی استفاده می‌شود؛ به همین جهت به‌منظور انتخاب یک سبک ایده آل برای این فضا، بایستی با جزئیات هر سبک آشنا شوید. یکی از زیباترین سبک‌های سرویس بهداشتی، سبک کلاسیک است که زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد. این سبک، با الهام از المان‌های طبیعی و سنتی، گرما و صمیمیت بی‌نظیری به منزل شما خواهد بخشید.

سرویس بهداشتی و حمام با سبک کلاسیک، چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی کلاسیک، معمولاً معماران و طراحان مانیک، چند پارامتر کلیدی را درنظر می‌گیرند. در سبک کلاسیک، بایستی اصالت و سادگی فضا، کاملاً احساس شود؛ همچنین باید نکات دیگری همچون براق بودن، رنگ و لعاب ویژه و همچنین حس و حال قدیمی درنظر گرفته شود.
عموماً در سبک کلاسیک، از رنگ‌هایی همچون کرم، قهوه‌ای، بژ، بنفش، سبز روشن، آبی زمردی، سبز زیتونی و… استفاده می‌شود؛ برای مثال، در طراحی دکوراسیون پذیرایی کلاسیک، با استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای و لوازم چوبی، حسی کلاسیک و لوکس را به فضا اضافه می‌کنند. به‌طورکلی، کارشناسان مانیک، برای طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک، به نکات طلایی زیر توجه می‌کند:

 • رعایت نظم و تناسب در استفاده از ستون‌ها، گچ‌بری‌ها و اکسسوری‌ها
 • استفاده از گچ‌بری‌های شلوغ در سقف و دیوار
 • استفاده از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار شیک
 • اهمیت به ارتفاع زیاد سقف‌ها
 • استفاده از پنجره‌های بزرگ و متفارن
 • استفاده از سنگ روشن پولیش برای کف
دو مدل طرح سرویس بهداشتی کلاسیک

طراحی و سفارش حمام و سرویس بهداشتی کلاسیک

اگر علاقه دارید که از دیزاین کلاسیک در سرویس بهداشتی یا حمام خود، استفاده کنید؛ ابتدا باید با اصول طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک در منزل آشنا شوید. برای این کار، پس از مشورت با کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی در مجموعه مانیک، می‌توانید به ایده‌های جذاب متناسب با سلیقه خود دست پیدا کنید.
معمولاً در طراحی سرویس بهداشتی یا حمام کلاسیک، به رنگ‌ها و متریال‌ها دقت زیادی می‌شود. در کنار آن، باید توجه ویژه‌ای به اکسسوری و یراق آلات داشته باشید. وسایل تزئینی، استفاده از گیاهان، ست سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک و غیره، می‌تواند به خلق دکوراسیون به سبک کلاسیک کمک کند.

جنس مواد به‌کار رفته در سرویس بهداشتی کلاسیک نیز، اغلب از متریال طبیعی است. استفاده از مواد الهام‌گرفته از طبیعت، حس زیبایی و لوکس‌بودن سرویس بهداشتی شما را دوچندان می‌کند. یکی از زیباترین مدل‌ها در این زمینه، سرویس بهداشتی کلاسیک سلطنتی است که در آن، نه‌تنها از مواد طبیعی استفاده می‌شود؛ بلکه رنگ‌بندی طلایی و بسیار زیبای آن، جلوه باشکوه و خیره‌کننده‌ای به نمایش می‌گذارد.

هزینه طراحی حمام و سرویس بهداشتی کلاسیک چقدر است؟

شاید تصور کنید که برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی کلاسیک، باید هزینه زیادی بپردازید؛ اما این تصور کاملاً غلط است. هرچند طراحی غیراصولی به سبک کلاسیک، می‌تواند هزینه‌های اضافی به شما تحمیل کند؛ اما در حال حاضر، با انتخاب اصولی بهترین سبک طراحی داخلی و رعایت قواعد لازم، می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌های خود کم کنید. اولین قدم برای این کار، مشورت با متخصصین طراحی داخلی مانیک است.
در همین زمینه، متخصصین طراحی داخلی در مجموعه مانیک، با درنظر گرفتن ابعاد و شرایط فیزیکی منزل شما، بهترین مدل سرویس بهداشتی کلاسیک را پیشنهاد خواهند داد. از طرفی، در انتخاب اکسسوری و طراحی کلاسیک سرویس بهداشتی، تمام هزینه‌ها، کاملاً مقرون‌به‌صرفه خواهد بود؛ زیرا تمرکز کارشناسان کابینت و دکوراسیون مانیک، روی حذف هزینه‌های اضافی از دوش شما است.

سرویس بهداشتی و حمام کلاسیک برای چه خانه‌هایی مناسب است؟

برای داشتن سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک، بهتر است سبک کلی دکوراسیون منزل را نیز به صورت کلاسیک انتخاب کنید. برای مثال، می‌توانید تمام لوازم دکوراتیو، گلدان‌ها، تابلوها، کفپوش‌ها و فرش‌ها را به سبک کلاسیک انتخاب کنید. با این کار، یک هارمونی بسیار جذاب خلق می‌کنید.  

اگر در یک آپارتمان به سبک مدرن زندگی می‌کنید و با این حال، عاشق دیزاین کلاسیک هستید؛ می‌توانید با بررسی و مقایسه عکس سرویس بهداشتی کلاسیک در مدل‌های مختلف، ایده موردنظر خود را پیدا کنید. برای این کار، می‌توانید به مجله مانیک مراجعه کنید و از جدیدترین ایده‌های 2023، الهام بگیرید.

نکات تکمیلی در ارتباط با حمام و سرویس بهداشتی کلاسیک

در طراحی مدل سرویس بهداشتی کلاسیک بایستی به نکات تکمیلی و ویژه‌تری توجه کنید. در ادامه تعدادی از این نکات مهم در طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک، فهرست شده‌اند.

 • ساخت پیشخوان‌ها با استفاده از مواد طبیعی و مصنوعی همچون گرانیت و سنگ‌های دست ساز
 • کاشی‌های دیواری
 • کاشی‌های کف به شکل مترویی یا شش ضلعی
 • نردبان چوبی برای نگهداری حوله
 • یک یا دو آینه کوچک به شکل مستطیل در بالای سینک
 • استفاده از خطوط صاف و تمیز در طراحی دیوارها و کف حمام

اهمیت انتخاب اکسسوری در سرویس بهداشتی و حمام به سبک کلاسیک

در طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک نبایستی از عنصر بسیار مهم اکسسوری‌ها غافل شوید. این ویژگی در حمام‌ها نیز باید رعایت شود. از اکسسوری به عنوان تزئینات مکمل در محیط‌های داخلی حمام استفاده می‌شود. به عنوان مثال شما از یک آینه قدی پرزرق و برق و قابی مجلل می‌توانید استفاده کنید. همچنین در طراحی حمام به سبک کلاسیک، نباید فراموش کنید که حتماً از اکسسوری‌هایی همچون جاصابونی، جامسواکی با رنگ‌های برنزی و طلایی بهره ببرید تا ظاهری شیک را در سرویس بهداشتی خود ایجاد کنید.

تجربه طولانی مانیک در خلق ایده‌های کلاسیک

آیا شما هم به دنبال جدیدترین ایده‌های سرویس بهداشتی کلاسیک در دنیا هستید؟ یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌ها برای طراحی کلاسیک سرویس بهداشتی، مشورت با متخصصین مانیک و رسیدن به یک ایده خلاقانه و اصولی است. شرکت مانیک، با آگاهی از آخرین ایده‌ها و مدل‌های سرویس بهداشتی کلاسیک در دنیا، مناسب‌ترین مدل را برای خانه شما درنظر می‌گیرد.
این مجموعه، در تمام مراحل از ایده تا اجرا همراه شما خواهد بود تا بتوانید به زیباترین سبک کلاسیک برای سرویس بهداشتی خود برسید. 

خبر خوب اینکه مانیک به کاهش هزینه‌ها و حذف مخارج اضافی، کاملاً متعهد است؛ به همین دلیل، می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی به هدف خود یعنی زیباترین سرویس بهداشتی کلاسیک، دست پیدا کنید.
خدمات مانیک، به همینجا خلاصه نمی‌شود؛ علاقمندان به سبک کلاسیک، می‌توانند کلیه خدمات از جمله طراحی آشپزخانه کلاسیک و نیز دکوراسیون پذیرایی را به کارشناسان این مجموعه بسپارند.

حس داشتن سرویس بهداشتی کلاسیک شیک و جدید!

نمونه طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک در مانیک

مشاوره تخصصی و بازدید رایگان با کارشناسان مجرب

کلام آخر؛ برای طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک از کجا شروع کنیم؟

به‌طورکلی، استفاده از المان‌های کلاسیک در منزل، همواره یکی از محبوب‌ترین روش‌های طراحی دکوراسیون داخلی بوده است. برای طراحی فضاهایی مانند اتاق خواب کلاسیک، سرویس بهداشتی کلاسیک و غیره، مهم‌ترین کار، توجه به رنگ‌بندی و نیز جنس مواد به‌کار رفته است.
در کنار آن، می‌توانید اکسسوری موردنظر خود را براساس سلیقه و نیز سبک دکوراسیون داخلی منزل خود، انتخاب کنید؛ با این حال، توجه به تمام موارد تخصصی، کاملاً زمان‌بر و نیاز به اطلاع از نکات تخصصی است. 

به همین دلیل، مشورت با متخصصین طراحی دکوراسیون، یکی از اولین کارهایی است که باید انجام دهید. اگر می‌خواهید اولین قدم را برای داشتن سرویس بهداشتی و حمام کلاسیک بردارید، می‌توانید با یک تماس رایگان و مشورت با متخصصین مانیک، رؤیای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

درباره گروه کابینت و دکوراسیون مانیک

گروه کابینت و دکوراسیون داخلی مانیک، در سال1390 با 10 سال سابقه با مدیریت جناب آقای هادی احمدی در کابینت سازی با هدف تولید کابینت های با کیفیت و تنوع بالا به مشتریان بنا شده.

کابینت مانیک با کابینت سازی در شهر های بندر عباس، سیرجان، یزد، اصفهان، تهران، کرمان، مازندران و… توانسته رضایت مشتریان را کسب کند و در صنعت کابینت سازی جزو بهترین ها باشد و بهترین دکوراسیون را به شما عزیزان تقدیم کند.

مراحل ثبت سفارش طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک در مانیک

پر کردن فرم مشاوره

مشاوره تلفنی با متخصصان مانیک

ارائه پروپوزال

تمایزات مانیک

تحویل پروژه دکوراسیون داخلی در راس تاریخ مقرر
ارائه قیمت نهایی قبل از اجرای پروژه
ضمانت دو ساله انواع کابینت آشپزخانه و طراحی ها
مشاوره رایگان دکورسیون داخلی
تولید مدرن و اتوماتیک (خرید بدون واسطه)
تحویل کالا با مواد اولیه و تجهیزات اصلی
خدمات طراحی، تولید و اجرا دکوراسیون داخلی آشپرخانه در سراسر کشور
طراحی روز دنیا توسط تیم طراحی حرفه ای

برخی از برند های همکار

پرسش و پاسخ متداول

جهت سفارش پروژه میتوانید با شماره تماس های درج شده و یا از طریق واتساپ و یا ایمیل با ما در ارتباط باشیدو مشخصات پروژه خود را ذکر فرمایید. سفارش پروژه میتواند از طریق ارسال عکس از فضا و یا بعد از بازدید توسط تیم ما انجام گیرد.

1 .بازدید حضوری از ملک و مشاوره در خصوص چند و چون پروژه و یا ارسال عکس توسط شما و مشاوره
2 .انعقاد قرارداد طراحی و چک شدن طرح توسط کارفرما تا زمان تایید نهایی طرح
3 .ارائه برآورد هزینه های اجرایی
4 .انعقاد قرارداد اجرا
5 .ارائه لیست کامل از آیتم های اجرایی ; شامل کوچکترین مسائل دخیل در اجرا جهت دستیابی به دقیق ترین تخمین هزینه های اجرا
6 .بالانس نسبت هزینه/کیفیت طبق بودجه ایی که کارفرمای محترم برای پروژه در نظر گرفته اند.
7 .شروع پروسه اجرا منطبق بر طرح تصویب شده و زمان اجرای پروژه درج شده در قرارداد و هزینه های اعلامی
8 .تحویل پروژه

جهت شروع پروسه طراحی بازدید از ملک الزامی میباشد و پالن ساختمان مورد نظر در صورت عدم وجود توسط تیم ما به رایگان برداشت میشود.

بله ، امکان پذیر است. اما توصیه ما به شما انجام طراحی و اجرا توسط یک تیم واحد است و علاوه بر آن در صورت اجرای طرح توسط ما تخفیف مناسبی بر روی تعرفه طراحی دریافت خواهد کرد.

موارد دخیل در تعیین قیمت طراحی، سبک طراحی ، متراژ پروژه و جنس انتخاب شده توسط مشتری  میباشند.

بله این روش امکان پذیر می باشد به شرط آنکه قبل از شروع عملیات طراحی کار فرما باید مقدار بودجه ای را که برای پروژه خود در نظر گرفته است را به تیم طراحی ما اعلام کند تا ما بتوانیم مطابق با بودجه وی عملیات طراحی را انجام دهیم و پیش فاکتور را مطابق با بودجه کارفرما تنظیم کنیم.

در دکوراسیون مدرن، تنها جزئیات اضافی و بی‌اهمیت حذف می‌شود؛ بنابراین ممکن است در این سبک، بعضی شیارهای دیواری یا روکش‌های طرح‌دار دیده شود

 

پس از اتمام مرحله طراحى و برآورد هزینه تقریبى و مشخص شدن مدت زمان اجرای پروژه یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایى تسلیم کار فرما مى شود و پس از توا فق و عقد قرارداد با کارفرما وارد فاز اجرایى مى شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه ها و پالن فاز ٢ انجام مى گردد و در این مرحله شرکت موظف است که پروژه را مطابق با طراحی های انجام شده به کار فرما تحویل دهد.

سرویس بهداشتی کلاسیک، سبک جدیدی از دکوراسیون منزل است که در آن، جزئیات اضافی حذف شده و از طراحی مینیمالیستی در کنار نورپردازی و خطوط صاف و بدون منحنی، استفاده می‌شود

 

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا طراحی حرفه ای رایگان، تنها کافیست شماره تماس خود را ثبت نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.