خرید کابینت آشپزخانه [راهنمای جامع]

برای داشتن یک انتخاب مناسب در هنگام خرید کابینت آشپزخانه، موارد زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. در هنگام خرید کابینت آشپزخانه توجه به المان های زیادی مانند رنگ، متریال، کیفیت، ابعاد و سبک طراحی و تولید کابینت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که در این مطلب از گروه کابینت سازی مانیک مهم ترین نکات برای یک خرید مطمئن کابینت آشپزخانه را خواهید دید.
نکات خرید کابینت آشپزخانه
فهرست مطالب

1. اهمیت توجه به رنگ هنگام خرید کابینت آشپزخانه

انتخاب رنگ کابینت یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که در خرید کابینت آشپزخانه باید مورد توجه قرار گیرد. رنگ کابینت باید در هماهنگی با دیگر عناصر و وسایل منزل انتخاب گردد.

 اگر تمایل دارید که رنگ های متفاوتی در آشپزخانه به کار برید، توصیه می شود که کابینت انتخاب شده بیشتر از دو رنگ متفاوت نداشته باشد. کابینت هایی که به صورت دو رنگ ساخته و طراحی می شوند از جدید ترین مدل هایی هستند که وارد بازار شده اند. استفاده از دو رنگ مکمل در طراحی کابینت آشپزخانه، می تواند جذابیت و زیبایی فوق العاده ای به محیط ببخشد.

 

جشنواره فروش کابینت آشپزخانه مانیک آغاز شد!

یکی از عواملی که در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه تاثیرگذار می باشد، میزان فضایی است که در معماری ساختمان، به آشپزخانه اختصاص داده شده است. در صورتی که فضای آشپزخانه شما اندک بوده و وسعت زیادی ندارد، توصیه می شود که از کابینت هایی با رنگ روشن استفاده نمایید.

 زیرا کابینت های تیره رنگ و رنگ های بسیار تند مانند قرمز، زرد، آبی، کاربنی و… فضا را محدودتر و کوچک تر نشان می دهند، در مدت زمان کوتاهی چشم را خسته خواهند کرد و دیگر چشم نوازی روزهای اولیه خود را نخواهند داشت.

حتما از کابینت سازی مورد نظر خود بخواهید که کابینت آشپزخانه شما را قبل از اجرا طراحی کند، در این صورت شما می توانید نظر و سلیقه خودتان را هم دخیل نمایید تا از نظر چیدمان، کارایی و رنگ از صحت انتخاب خود مطمئن شوید.

2. انتخاب سبک و مدل مناسب در خرید کابینت آشپزخانه

امروزه در بازار خرید کابینت آشپزخانه، تنوع بسیار زیاد در مدل های کابینت و سبک های آن وجود دارد که ممکن است در انتخاب کابینت باعث سردرگمی خریدار شوند. 

برای انتخاب سبک کابینت مناسب برای آشپزخانه شما ابتدا باید علاقمندی و سلیقه خود را در نظر بگیرید. سپس با آگاهی از خصوصیات مربوط به انواع سبک کابینت، مناسب ترین انتخاب را برای آشپزخانه خود انجام دهید. سبک هایی که امروزه در خرید کابینت آشپزخانه بیشتر مورد توجه می باشند، سبک کابینت مدرن و سبک کابینت کلاسیک می باشند.

سبک های کابینت مورد توجه

در صورتی که سادگی و شیک بودن آشپزخانه یکی از معیارهای انتخاب کابینت برای شما به شمار می رود، پیشنهاد می شود که در میان مدل های مربوط به سبک مدرن به دنبال کابینت آشپزخانه مناسب خود بگردید. کابینت هایی که بر اساس اصول سبک مدرن طراحی می شوند پیچیدگی خاصی نداشته و طرح هایی خلوت با شکل هندسی دایره و مستطیل دارند.

 علاوه بر آن در طراحی کابینت های آشپزخانه سبک مدرن بیشترین تکیه بر روی کاربردی بودن کابینت می باشد. این سبک از کابینت ها برای آشپزخانه هایی که فضای کمی در اختیار دارند بسیار مناسب می باشد.

اگر طرفدار طرح های شلوغ و اکسسوری های زیاد و شیک می باشید، پیشنهاد ما برای شما خرید کابینت سبک کلاسیک می باشد. این سبک از کابینت آشپزخانه دارای جلوه و شکوه بسیار زیادی می باشد و در طراحی آن از انواع حکاکی، منبت و الگوهای تزیینی مختلف استفاده شده است. اگر فضای آشپزخانه وسیعی در اختیار دارید این کابینت ها می توانند زیبایی بی نظیری به فضای آشپزخانه شما ببخشند.

در انتخاب کابینت آشپزخانه علاوه بر این که به سلیقه خود اتکا می کنید، باید دکوراسیون کلی منزل خود را نیز در نظر داشته باشید. اگر وسایل منزل از زرق و برق زیادی برخوردار است و به نوعی از سبک کلاسیک پیروی می کنند، کابینت مدرن نمی تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. زیرا هماهنگی و هارمونی بین اجزای منزل را بر هم خواهد زد.

سبک دیگری که در بازار کابینت آشپزخانه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند نئوکلاسیک است. کابینت نئوکلاسیک خصوصیاتی بین سبک مدرن و سبک کلاسیک دارد. به این معنی که اکسسوری های مورد استفاده در آن به اندازه کابینت های سبک کلاسیک نیست. ولی شباهت زیادی به این کابینت ها دارد و در کنار آن از ویژگی های سبک مدرن نیز بی بهره نیست.

کابینت نئوکلاسیک سفید

3. انتخاب جنس مناسب برای بدنه در خرید کابینت آشپزخانه

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در کیفیت و دوام کابینت متریالی است که برای ساخت بدنه کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. در بازار انواع جنس کابینت وجود دارد که از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند. بخش مهمی از هزینه کابینت و تعیین قیمت نهایی برای کابینت آشپزخانه به جنس متریال به کار رفته در بدنه آن اختصاص دارد. بنابراین در انتخاب جنس بدنه کابینت میزان بودجه شما نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

در حال حاضر یکی از بهترین متریال ها کابینت ممبران است. این متریال دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بیشتر برای طراحی و ساخت کابینت های سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. 

ممبران دارای خصوصیات ابزار خوری بوده و حکاکی های زیبایی روی آن انجام می شود. به همین دلیل برای طراحی یک آشپزخانه پر زرق و برق بسیار مناسب می باشد. از دیگر ویژگی های آن می توان به مقاومت بالا در برابر نم و رطوبت اشاره داشت.

نوع دیگری از متریال مصرفی کابینت ام دی اف است که یکی از پر طرفدار ترین متریال ها برای ساخت کابینت آشپزخانه می باشد. کابینت هایی که از جنس ام دی اف ساخته می شوند دارای تنوع رنگ بسیار بالایی بوده و فضایی گرم و صمیمی در محیط ایجاد می کنند. مقاومت این متریال نیز در برابر رطوبت بسیار خوب است و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. 

موارد تعیین قیمت کابینت

اگر تمایل ندارید برای کابینت آشپزخانه هزینه زیادی متحمل شوید، کابینت فلزی می تواند بهترین انتخاب برای شما محسوب شود. زیرا این کابینت در کنار استحکام و تنوع زیادی که در رنگ دارد، از قیمت فوق العاده پایینی برخوردار است.

 در واقع اگر به دنبال خرید کابینت آشپزخانه اقتصادی و ارزان قیمت هستید حتما مدل های مختلف کابینت فلزی را مورد بررسی قرار دهید، البته باید توجه داشت که امکان زنگ زدگی و خوردگی کابینت وجود دارد.

کابینت هایگلاس نیز یکی دیگر از انواع پرطرفدار کابینت می باشد. این نوع متریال دارای جلا و جلوه خاصی بوده و زیبایی منحصر به فردی به محیط می بخشد. امروزه یکی از انواع کابینت هایی که بسیار ترند شده و مد روز محسوب می شود، کابینت هایگلاس سفید اکلیلی می باشد. 

سطح این نوع کابینت کاملا صاف و براق است و بازتاب خوبی را از نور ارائه می دهد. به همین جهت آشپزخانه را روشن تر و دل باز تر جلوه می دهد. این کابینت نیز نسبت به کابینت ممبران از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار است.

نکته مهمی که در خرید کابینت آشپزخانه بایستی مورد توجه قرار گیرد، انتخاب متریال مناسب برای صفحه کابینت می باشد. زیرا صفحه کابینت بیشترین تماس را با آب و رطوبت دارد. به همین دلیل این قسمت از کابینت آشپزخانه باید مقاومت زیادی در برابر نم و رطوبت داشته باشد.

4. توجه به صفحه کابینت آشپزخانه

در خرید کابینت آشپزخانه لازم است به صفحه ای که روی کابینت آشپزخانه قرار می گیرد kitchen countertop توجه ویژه شود.

 برای صفحه کابینت معمولا از متریال های مختلفی مانند کورین و کوارتز استفاده می شود. تفاوت صفحه کورین و کوارتز در این است که صفحه کورین نسبت به صفحه کوارتز انعطاف بیشتری داشته و نرم تر است. نرم بودن صفحه کورین باعث شده است که اتصالات صفحه مشخص نباشد. 

اما در صفحه کوارتز اتصالات قابل مشاهده بوده و باید در نقاط کور و دور از دید صورت گیرد. نکته دیگر در مورد مقایسه این دو متریال این است که ترمیم صفحه کورین نسبت به صفحه کوارتز راحت تر انجام می شود. اما صفحه کوارتز به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه و آسیب دارد، به ندرت نیاز به تعمیر و ترمیم پیدا می کند.

انواع کفپوش آشپزخانه >>

5. توجه به قیمت کابینت آشپزخانه در هنگام خرید

کابینت آشپزخانه به صورت متری در بازار عرضه می گردد. قیمتی که به شما ارائه می گردد شامل یک متر کابینت زمینی به اضافه یک متر کابینت دیواری آن خواهد بود.

 البته بد نیست بدانید که متراژ کمد ایستاده، دکور و یا بخش های خاص دیگر، طبق نسبت خاصی محاسبه می گردد که شما می توانید این نسبت ها را به راحتی از طریق تماس با مشاوران کابینت مانیک دریافت کنید. کابینت مانیک کاملا رایگان به شما مشاوره می دهد تا از هرکجا که خرید می کنید، از خریدتان پشیمان نشوید! کافیست با شماره 09137743640 و یا تلفن ثابت 03538341364 تماس بگیرید.

هیچ وقت قیمت را تنها ملاک برای انتخاب کابینت آشپزخانه کار قرار ندهید چرا که بد نیست بدانید عده ای از فروشندگان قیمت پایین تری را نسبت به عرف بازار به شما ارائه داده ممکن است دو حالت اتفاق افتاده باشد:

1. به این روش کار شما را از آن خود می کنند. پس از اتمام کار به هزینه ها شاخ و برگ داده و در نهایت مبلغ فاکتورتان را به سوی مقدار دلخواهشان سوق می دهند. به این موضوع جدا دقت نمایید و حین خرید و عقد قرارداد حتما قیمت تمام شده نهایی را از فروشنده بپرسید، یعنی اینکه بدانید پس از خرید و نصب و تحویل کارتان قیمت نهایی چقدر خواهد بود تا پس از ارائه قیمت به شما، به خاطر موارد ریز و درشت که حین نصب و یا پس از آن اتفاق می افتد مجبور نباشید که دوباره دست به جیب شوید.

2. از کیفیت مواد اولیه کابینت آشپزخانه مثل جنس ورق و یراق آلات، عمق و یا ارتفاع کابینت کم می گذارند تا به سود موردنظر خود برسند. متاسفانه برای شما، تشخیص اینکه ورق سفید به کار رفته در اسکلت کابینت، ورق درب و یا حتی دستگیره ها و یراق آلات از چه جنسی است و آیا مطابق با سفارش شما هست و یا نیست، بسیار دشوار است. بسیاری از فروشندگان از این موضوع سوء استفاده می کنند.

نحوه محاسبه و تعیین قیمت کابینت >>

چطور از بین برندهای مختلف کابینت انتخاب کنیم؟

به طور حتم صدها تولیدکننده کابینت آشپزخانه در شهر شما وجود دارند. برای تولید محصول باکیفیت، مهارت سازنده بسیار اهمیت دارد، اما تولید کیفیت لزوماً به ماشین آلات یا شرایط کارخانه ای بسیار پیچیده احتیاج ندارد. به عبارت دیگر، ممکن است یک نجار با استعداد یا کابینت ساز محلی نیز توانایی تولید کابینت باکیفیت را داشته باشند.
با توجه به تعداد زیاد تولید کنندگان کابینت آشپزخانه، احتمالاً می پرسید که چگونه باید بهترین را از میان آنها انتخاب کرد وقتی که تفاوتها خیلی زیاد و بزرگ نیستند. در ابتدا بیایید با تفاوت ها و شباهت های آنها آشنا شویم:

شباهت برندهای مختلف کابینت:

  1. جنس: کابینت های آشپزخانه از طیف محدودی از مواد ساخته می شوند و بیشتر کابینت سازها در موارد مشابه از مواد مشابه استفاده می کنند (انواع مختلف جنس کابینت)
  2. سبک ساخت: کابینت ها از نظر سبک در دو دسته قرار می گیرند یعنی قاب بندی شده و بدون قاب. صرف نظر از اینکه کدام تولید کننده را انتخاب می کنید، آنها یکی از این سبک ها و یا هر دو را تولید می کنند.
  3. حق انتخاب: سازندگان کابینت آشپزخانه باتوجه به خلاقیت خود و اوضاع بازار فروش، انواع مختلفی از گزینه ها و قیمتها را ارائه می دهند.

تفاوت برندهای مختلف کابینت:

  1. کابینتهای آماده/ نیمه سفارشی/ سفارشی: نحوه تولید کابینت آشپزخانه در بین تولیدکنندگان متفاوت است. برخی از آنها فقط کابینت های سفارشی را تولید می کنند و برخی دیگر تنها کابینت های آماده یا ترکیبی از روش های تولید را ارائه می دهند.
  2. کیفیت: همه تولیدکنندگان کابینت از لحاظ کیفیتی با هم برابر نیستند. تنها برخی از آنها هستند که کالای مرغوب تولید می کنند. آنها شاخص های کیفیت مثل جنس کابینت، نحوه ساخت و قیمت منطقی را جدی می گیرند.
  3. دسترسی به بازار: برخی از تولیدکنندگان کابینت آشپزخانه از طریق خرده فروشان، برخی از طریق نمایندگی ها و برخی دیگر با استفاده از اینترنت و تحویل مستقیم، محصول خود را به فروش می رسانند. تولیدکنندگان محلی نیز مستقیم از مغازه خود فروش را انجام میدهند.

حالا سوال نهایی اینجاست که با توجه به تمام این متغیرها چگونه میتوان بهترین کابینت سازی را انتخاب کرد؟ در ادامه چندین پیشنهاد برای شما داریم:

ابتدا چندین تبلیغ و عکس از کابینت هایی که برای شما جذاب هستند جمع کنید. استفاده از اینترنت روشی مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها است زیرا بیشتر برندها اطلاعات نسبتاً خوبی در مورد خطوط تولید ، مواد و سبک خود ارائه می دهند. همچنین در وب سایت آنها می توانید اطلاعات محل فروش کابینتشان را پیدا کنید.
درمرحله بعد، به صورت حضوری محصولات را ببینید. حتی اگر برندی که دوست دارید به صورت محلی در دسترس نیست، باز هم بروید و محصولات دیگر را از نزدیک ببینید. شما می توانید این کار را با مراجعه به خرده فروشی های لوازم خانگی یا بازدید از برخی از شرکت های طراحی آشپزخانه انجام دهید. به این ترتیب می توانید تفاوت در کیفیت و روش های ساخت را مشاهده کنید.
چندین کابینت ساز محلی را در منطقه خود پیدا کنید و از آنها بازدید کنید تا بتوانید آنها را با تولیدکنندگان بزرگ مقایسه کنید.
در نهایت گزینه های انتخابی خود را محدود کنید و آنها را از لحاظ هزینه ساخت و هزینه نصب مقایسه کنید.

در نظر داشته باشید که تعیین بهترین برند کابینت آشپزخانه کاملا ذهنی است و تنها یک استاندارد طلایی برای انتخاب وجود ندارد. ممکن است یک نفر کابینت های چوبی را بی کیفیت بداند ولی دیگری از انتخاب کابینت چوبی خود راضی باشد و سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کند.

سوالات متداول در خرید کابینت

سوالات متداول در خرید کابینت آشپزخانه

1.کابینت فلزی بهتره یا ام دی اف؟

کابینت فلزی دیگر طرفداران زیادی ندارد. در اماکن مرطوب زنگ می زند، لبه ی تیز درب ها و ورق فلزی آن باعث جراحت می گردد، رنگ آن به مرور زمان و بر اثر برخورد ظروف به اصطلاح پوسته شده و کنده می شود. باز و بسته کردن درب آن با صدای بیشتری همراه است.

 ظاهر آن به زیبایی کابینت ام دی اف نیست. حتی اگر درب کابینت را هم ام دی اف کنید باز هم ناهمگون به نظر رسیده و به زیبایی کابینت تمام ام دی اف نخواهد شد. در برخی مواقع امکان برق گرفتگی به علت اتصال سیم برق به بدنه کابینت فلزی وجود دارد. تنها مزیت کابینت فلزی قیمت آن بود که امروزه دیگر نیست.

2. از کجا کابینت بخرم؟

برای خرید کابینت آشپزخانه به کابینت سازی اعتماد کنید که

1. نظر شما را در کار دخیل می کند

2. قبل از اجرا قیمت تمام شده نهایی را مکتوب به شما ارائه می دهد.

3. کیفیت، گارانتی و خوش نامی او اثبات شده باشد.

4. اهمیت ویژه ای برای رضایت مشتری قائل باشد و کیفیت را فدای کمیت نکند. 

3. کدام جنس کابینت آشپزخانه بهتر است؟

بهتر است هنگام خرید یا ساخت کابینت آشپزخانه جنس مرغوب و مناسبی انتخاب کنید. برخی از قسمت ها مانند کابینت اطراف سینک ظرفشویی، معمولا در معرض رطوبت بیشتری قرار دارند و خیلی زود خیس می شوند. لذا، بهتر است برای این قسمت ها جنسی انتخاب شود که در برابر آب مقاوم است.

البته کابینت کاران حرفه ای و مشتری مدار این نکات را رعایت می کنند. هم چنین جنس ورق و روکش کابینت اهمیت فراوانی دارد. فقط به این نکته گفته می شود جنس ورق کابینت ترک و یا … است اکتفا نکنید و از جنس ورق درب آن اطمینان پیدا کنید. ورق ترک هم برندها و درجات کیفی متفاوتی دارد.

4. چطور کابینت اشپزخانه را تمیز کنم؟

شاید بهتر باشد برای دریافت پاسخ این سوال ویدئو زیر را ببینید:

اشتباهات رایج در خرید کابینت آشپزخانه

آشپزخانه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره است. کابینت آشپزخانه می تواند به بهترین شکل ممکن به آشپزخانه شما روح ببخشد و کار کردن در آن را برای شما لذت بخش کند. خرید کابینت آشپزخانه می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. 

اگر اطلاعات کافی نداشته باشید، این احتمال وجود دارد که هنگام انتخاب کابینت مورد نظرتان مرتکب اشتباه شوید. اگر قصد دارید که آشپزخانه خود را بازسازی کنید یا مدل کابینت­ هایتان را عوض کنید، بهتر است با اشتباهات رایج در انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه آشنا شوید :

1.اندازه گیری اشتباه محل کابینت

اندازه گیری های اشتباه ابعاد استاندارد کابینت در محل نصب آن می تواند دلیلی برای تأخیر در پروژه باشد. حواستان باشد که فاصله­ ی دیوارها را با دقت اندازه بگیرید. فراموش نکنید که ابعاد پنجره ها و درهایی را که از طریق آن کابینت به داخل خانه منتقل می شود را نیز اندازه گیری کنید.

2.عدم توجه به لوازم جدید

حواستان باشد که اندازه گیری ها را بر مبنای وسایل قدیمی انجام ندهید. اگر میخواهید لوازم جدیدی مثل یخچال، ماشین های ظرفشویی و اجاق گاز به اشپزخانه اضافه کنید، اندازه گیری هایتان را بر مبنای انها انجام دهید. در غیر این صورت، گرفتار هزینه های اضافی خواهید شد.

کابینت مانیک کاملا رایگان به شما مشاوره می دهد تا از هرکجا که خرید می کنید، از خریدتان پشیمان نشوید! کافیست با شماره 09137743640 و یا تلفن ثابت 03538341364 تماس بگیرید.

3.چیدمان غیر اصولی اجزای آشپزخانه

یک چیدمان غیراصولی برای هیچکس جذاب نیست و مدیریت فضا به خوبی صورت نمیگیرد. حتما با متخصصان در این زمینه مشورت کنید تا بهترین و جذاب ترین نوع چیدمان مخصوص آشپزخانه تان را به شما پیشنهاد کنند. برای آشنایی بهتر حتما مقاله انواع چیدمان کابینت آشپزخانه را بخوانید.

4.استفاده از کابینت آشپزخانه با کیفیت پایین

برای صرف هزینه کمتر، بسیاری از افراد به دنبال کابینت های آشپزخانه ارزان قیمت می روند. اگرچه این کابینت ها مقرون به صرفه هستند اما برای کیفیت و دوام آنها تضمینی وجود ندارد. برای جلوگیری از هزینه های اضافی برای تعویض در مراحل بعدی، روی یک کابینت با کیفیت و خوب سرمایه گذاری کنید.

5.بررسی نکردن کابینت پس از تحویل

به محض دریافت کابینت در منزل خود، آن را کاملاً بازرسی کنید. اگر مشکلی در رابطه با اندازه یا رنگ آن وجود دارد، شما برای تعویض آن زمان کافی خواهید داشت. در غیر این صورت در زمان نصب کابینت آشپزخانه، دردسرهای زیادی در انتظار شما خواهد بود

اطلاعات مورد نیاز در خرید کابینت

6.نصب کابینت آشپزخانه توسط خود شما

نصب کابینت آشپزخانه توسط خودتان اصلا ایده خوبی نیست. این یک کار بسیار خسته کننده است و به متخصص در این زمینه احتیاج دارد.

7.توجه نکردن به جزئیات

خرید کابینت آشپزخانه، کاشی و وسایل جدید برای اشپزخانه جدید شما می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، اما آنچه را که درون کابینتها قرار دارد فراموش نکنید. کشوها و کمدها تنها راه حل ذخیره سازی هوشمند هستند که به شما در نظم بخشیدن به آشپزخانه کمک می کنند تا از تمام فضای آشپزخانه خود استفاده کنید.

8.هزینه کردن برای قسمت هایی که در دید نیستند.

اگر می خواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید، اول از خودتان بپرسید که ایا لازم است همه چیز را دور بریزید و از نو شروع کنید؟ مثلا اگر داخل کابینت های شما فضای مناسبی دارد، فقط کافی است در و دستگیره آنها را عوض کنید. در این صورت هم آشپزخانه شما نو شده و هم لازم نیست برای فضاهایی که دیده نمی شوند هزینه کنید.

9.فضای کم کانتر کابینت

توجه داشته باشید که با تعویض کابینت آشپزخانه، فضای بالای کابینت به حد کافی زیاد باشد وگرنه برای تهیه غذا و کارهای دیگر دچار مشکل خواهید شد. در دوطرف سینک حداقل 45 سانتیمتر باید فضای خالی باشد. می توانید از جزیره برای اضافه کردن فضای کار بیشتر استفاده کنید.

اندازه و ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه >>

به اشتراک بگذارید

این مقالات را حتما بخوانید...

نظرات کاربران

4.9 7 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
13 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کریم

ببخشید میشه بگید دلیل تفاوت قیمت در خرید کابینت در شهر های مختلف چیست؟

manik group
پاسخ به  کریم

شهری که در آن زندگی می کنید نیز در تعیین اجرت ساخت کابینت تاثیرگذار می باشد. در برخی از شهر ها اجرتی که برای ساخت کابینت در نظر گرفته می شود کمتر از اجرت ساخت در کلان شهرها می باشد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت میتوانید کلیک کنید: نحوه محاسبه قیمت کابینت اشپزخانه

معین

ساخت کابینت در کدام سبک ارزان تر در میاد؟

manik group
پاسخ به  معین

با صراحت نمیتوان گفت که به طور مثال همه کابینت تولید شده ی سبک کابینت های مدرن ارزان تر از کابینت های کلاسیک میشود اما با توجه به اینکه کابینت کلاسیک اغلب در اشپزخانه های بزرگ ساخته میشود و بعضی از کابینت های کلاسیک از روکش چوب ساخته میشود میتوان گفت که نسبتا ساخت کابینت های کلاسیک کمی گرانتر است اما باز هم خیلی به جنس کابینت بستگی دارد
برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سبک کابینت کلیک کنید: انواع سبک کابینت و تفاوت های آنها

معصومی

سلام. ممنون از مطالب خوبتون. میشه بگید هزینه طراحی حدودا چند میشه؟

الراجی

صفحه های کورین چند سانتی هستند؟

مدیر
پاسخ به  الراجی

ارتفاع کورین 5 سانتی می باشد می توان لبه صفحه را ابزار زد و به شکل های مختلف در آورد.

سبحان

این درسته که اگر بدنه فلزی و درها از چوب باشه نسبت به تمام چوب هزینه یکسانی داره؟

مدیر
پاسخ به  سبحان

دوست عزیز با توجه به افزایش قیمت فلزها در حال حاضر برای سفارش کابینت آشپزخانه مورد نظر خود استفاده از تمام چوب به صرفه تر می باشد.

دهقان طزرجانی

ما برای طبقه پایین منزلمون برای اینکه هزینه کمتری داشته باشه از کابنیتهای آماده استفاده کردیم. ولی حقیقتا اشتباه کردیم چون دوام و استحکام کافی رو نداره.و بخشی از خالی افتاد که مجبور شدیم دوباره با کابینت فلزی پر کنیم.

مدیر

ممنون از به اشتراک گذاری تجربتون! خرید کابینت دست دوم معمولا در حال حاضر به صرفه نیست و زمانیکه تنوع کابینت ها از نظر قیمت زیاد است و شما می توانید انواع کابینت نو را در گروه کابینت سازی مانیک سفارش دهید، پس خرید کابینت دست دوم در اکثر مواقع به سود شما نیست

فاطمی

سلام. خیلی مطالب خوبی بود. اتفاقا من تصمیم داشتم کابینتم رو عوض کنم ولی توانایی تعویض کامل کابنیت رو ندارم . ممنون از راهنمایی بابت اینکه میشه فقط در و دستگیره ها روعوض کرد.موفق باشید

مدیر
پاسخ به  فاطمی

سلام دوست عزیز ممنون از به اشتراک گذاری نظرتون! گروه کابینت سازی مانیک شرایط خرید قسطی کابینت را در اختیار مشتریان خودش قرار داده که شما میتونید انواع کابینت مورد نظر خودتون رو به صورت قسطی سفارش و خریداری نمایید.

نیاز به راهنمایی یا کمک دارید؟

با ما تماس بگیرید

و یا اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

پشتیبانی گروه مانیک

سوالی دارید؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا طراحی حرفه ای رایگان، تنها کافیست شماره تماس خود را ثبت نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کابینت و دکوراسیون مانیک

جهت دریافت مشاوره رایگان یا طراحی رایگان تنها کافیست تلفن خود را وارد نمایید.